• always
 • own-factory
 • our-quality
 • Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju mirëpresim të na vizitoni!

  Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju mirëpresim të na vizitoni!

 • Më shumë se 20 vjet përvojë të prodhimit, ne jemi të kënaqur për të pranuar të gjitha llojet e urdhrave OEM / ODM

  Më shumë se 20 vjet përvojë të prodhimit, ne jemi të kënaqur për të pranuar të gjitha llojet e urdhrave OEM / ODM

 • Qëllimi ynë: Ne i kushtojmë vëmendje të madhe për bashkëpunim afatgjatë me klientët tanë dhe të përpiqemi të mira tona për të arritur kënaqësinë e konsumatorit

  Qëllimi ynë: Ne i kushtojmë vëmendje të madhe për bashkëpunim afatgjatë me klientët tanë dhe të përpiqemi të mira tona për të arritur kënaqësinë e konsumatorit

Rreth nesh

Grupi Hebei Ciliang të ketë dy degë: njëra është galvanizuar fabrikë tela hekuri, një tjetër është fabrikë kimike, ata janë të dyja të vendosura në Jinzhou Industrial Park, provincën Hebei. Zyra jonë është e vendosur në Tatan Building Ndërkombëtare Tregtare, qytetin Shijiazhuang, Hebei Province. Fabrika jonë ka një histori të gjatë, përvoja e prodhimit tonë është gati 30 vjet. produktet të kryesore elektro teli, hot zhytur galvanizuar, tela annealed zi, sulfat bakri, aminoacideve dhe celulozë galvanizuar.