• always
 • own-factory
 • our-quality
 • Ако сте заинтересирани во нашите производи, добредојде да не посетите!

  Ако сте заинтересирани во нашите производи, добредојде да не посетите!

 • Повеќе од 20 години на производство искуство, ние сме среќни да ги прифати сите видови на OEM / ODM наредби

  Повеќе од 20 години на производство искуство, ние сме среќни да ги прифати сите видови на OEM / ODM наредби

 • Нашата цел: Ние посветуваат големо внимание на долгорочна соработка со нашите клиенти и обидете се потрудиме да се постигне задоволството на клиентите

  Нашата цел: Ние посветуваат големо внимание на долгорочна соработка со нашите клиенти и обидете се потрудиме да се постигне задоволството на клиентите

за нас

Хебеј Ciliang група има две гранки: еден е поцинкована железо жица фабрика, а другиот е хемиска фабрика, тие се сместени во Jinzhou Индустриски парк, Хебеј покраината. Нашата канцеларија е лоцирана во Tatan Меѓународната комерцијална зграда, град Shijiazhuang, Хебеј покраината. Нашата фабрика има долга историја, нашето производство искуство е речиси 30 години. Нашите главни производи се електро поцинкована жица, топло поцинкуван натопи жица, annealed црна жица, бакар сулфат, амино киселина и целулоза.